Udeležilo se ga je 33 tekmovalcev vseh razredov, tudi iz petih.Tekmovalci- orientacisti so dosegli lepe rezultate.

Ekipno so se uvrstili na stopničke naslednji:

1. Učenci kategorije A, to je 5.razred so osvojili mesto ( Miha Valič, Mark Keber in Aljaž Resnik). Zaslužijo prav posebno pohvalo, kajti to je bila njihova 1.tekma.
  2. Učenci kategorije B, to je 6.in 7. razred so osvojili tudi mesto ( Matej Bratož, Rok Cigoj in Aljaž Kerševan).
  3. Učenke kategorije C, to je 8. In 9. razred, mesto (Zala Lozar, Hana Mamič in Kaja Fučka).
  4. Nehvaležno, a tudi pohvalno mesto, to je 4. so osvojili fantje 8. In 9. razreda ( Jakob Novak, Denis Premrn in Gašper Samec).
  5. Med posamezniki so bili najboljši Matej Bratož, Jakob Novak, Zala Lozar in Miha Valič, pa tudi lanski devetošolec Manuel Alberto Montes.

Vsem tekmovalcem iskrene čestitke, še prav posebej vsem tistim, ki so se z orientacijsko tekmo prvič spopadli oziroma so na progi  uspešno našli vse kontrolne točke. Vseh tekmovalcev je bilo 782.                                                                                                                                                                    Marija Kovač